Do pobrania

  •  Wygaszacz ekranu

Dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy firmowy wygaszacz ekranu. Zawiera on przydatne na codzień elementy takie jak kalendarz oraz zegar. Wystarczy pobrać plik z wygaszaczem na swój komputer i zainstalować go.

wygaszacz TENDER: ściągnij wygaszacz 

 Dla klientów, których interesuje tematyka motoryzacyjna przygotowaliśmy super wygaszacz, na którego nie można spojrzeć obojętnie... Życzmy przyjemnego ogladania

 

1.Super wygaszacz Tender: ściągnij wygaszacz

2.Super wygaszacz Tender: ściągnij wygaszacz

 

  • Instrukcja sklepu internetowego

 Dla naszych nowych klientów przygotowaliśmy prezentację jak korzystać z naszego sklepu internetowego: ściągnij prezentację 

 

  • Jak wymiarować wentylatory

 W celu szybszego zweryfikowania wentylatora i visca prosimy o pobranie dokumentów z ponizszego linku i odesłanie do nas e-mailem lub faksem:

Ściągnij wzornik

 

  • Druk reklamacji

Do pobrania druk zgłoszenia reklamacji

Druk Reklamacji dla przedsiębiorców 

Druk Reklamacji dla osób fizycznych 

 

 

  • Warunki gwarancji

Do pobrania informacje o warunkach gwarancji

OGÓLNE WARUNKI GWARANCJIInformacje udzielone na rzecz konsumenta


Załącznik Nr 1

Załącznik Nr 2 

 

 

  • Broszura Informacyjna BG

 

Pobierz Broszurę

 

 

  • Filmowy Biuletyn Informacyjny BG

 

Film

 

 

 

 

 

Aby powrócić na stronę główną proszę kliknąć na logo TENDER

TENDER 05-860 Święcice, Źródlana 9, tel./fax: 022 722 50 44 tel. 022 796 04 39 tel. 022 752 57 14
Nasze przedsiębiorstwo realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, pt:

"Zwiększenie konkurencyjności i innowacyjności TENDER Włodzimierz Młot poprzez promocje produktów wypracowanych wspólnie z jednostką naukową"

Przedmiotem projektu jest uczestnictwo firmy TENDER Włodzimierz Młot w charakterze wystawcy w imprezach targowo - wystawienniczych organizowanych w Europie, które zakończą się misjami gospodarczymi.
Zakresem działań projekt obejmuje przygotowanie materiałów promocyjno - reklamowych, które zostaną wykorzystane w czasie targów i misji gospodarczych, stanowisk wystawienniczych a także zorganizowane od strony logistycznej wyjazdu delegacji firmy na targi i misje gospodarcze.

Wartość projektu: 194 549,10 PLN
Dofinansowanie: 71 160,67 PLN